כל מקום, רק לא פה

יש רגעים שהמדיניות ביחס לרצועת עזה משאירה אותנו ללא מלים. שימו לב מה קורה כאן: מתאם פעולות הממשלה בשטחים (מתפ"ש) מתאם את השתתפותם של חקלאים מעזה בכנס שנערך בתל אביב, על מנת "לתמוך ביצוא התוצרת מעזה" ולחשוף "קונים מרחבי העולם" לתוצרת החקלאית הפלסטינית. בה בעת, המתפ"ש הוא גם אותו הגוף שממונה על יישום המדיניות הישראלית ברצועה, שאוסרת על שיווק סחורות מעזה בישראל או בגדה.

השתתפות החקלאים הפלסטינים בכנס הזה היא יוזמה יפה. באמת. הצורך בה היה דחוף פחות אם ישראל היתה מתירה לתושבי הרצועה למכור את תוצרתם בישראל ובגדה, היכן שבעבר נמכרו 85 אחוזים מהסחורות ששווקו מחוץ לרצועה. במקום זאת, 50 חקלאים מהרצועה הגיעו עד לתל-אביב כדי ליצור קשר עם קונים מרחבי העולם ועם אנשי שיווק ישראלים. הסחורה שלהם, לעומת זאת, לא תגיע לתל אביב. אסור לה.

פורסם בקטגוריה יצוא מעזה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה אחת על כל מקום, רק לא פה

  1. מאת ירון‏:

    אני לא מבין את הבעיה, אתה מוזמן לעמוד ולבדוק את המשאיות ברמת הירק אחד אחד כדי לוודא ששום תל אביבי לא יורעל או יפגע מאש תופת, בהצלחה!

    פלשתינים לא רוצחים מתוך מטרה אסטרטגית הם רוצחים מתוך נקמה, אתה באמת חושב שמתקיים כאן דיאלוג? לדעתי זה יותר כמו שיח חירשים ואתה חלק מאוד משמעותי ממנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *