יום א': שולחים צו גיוס לאלוף

האחראי בשטח על כניסה ויציאה של אנשים וסחורות מרצועת עזה ואליה. אלוף דנגוט. idfonline, Flickr. CC BY-NC 2.0

האחראי בשטח על כניסה ויציאה של אנשים וסחורות מרצועת עזה ואליה. אלוף דנגוט. idfonline, Flickr. CC BY-NC 2.0

הכירו את אלוף איתן דנגוט, מתאם פעולות הממשלה בשטחים. המתפ"ש אחראי על תיאום נושאים אזרחיים בגדה המערבית וברצועת עזה ודנגוט אחראי על המתפ"ש. בין היתר, דנגוט הוא האחראי בשטח על כניסה ויציאה של אנשים וסחורות מרצועת עזה ואליה. המלצה שלו יכולה לקדם מאוד את הסיכוי שהדרג המדיני יאשר שיווק תותים מהרצועה בגדה בשנה הבאה.

המתפ"ש כבר הכריז כמה וכמה פעמים על מחויבותו לפיתוח כלכלי של הרצועה, בדגש על יצוא. רוצים דוגמא? דובר המתפ"ש, רס"ן גיא ענבר, אמר בעבר כי יצוא חקלאי הוא "חלק בלתי נפרד וחשוב מאוד מקיום מרקם החיים בעזה". אנחנו מסכימים. עכשיו צריך רק לבצע.

שלחו לאלוף דנגוט פקס למספר הזה 03-6976306. מכאן ניתן לשלוח פקס בחינם וניתן גם להתקשר למספר 03-6977957 כדי לוודא שהפקס הגיע ליעדו. אתם מוזמנים לשלוח את המכתב שמצורף כאן, אבל מומלץ לנסח מכתב משלכם. אנחנו לא יודעים אם המכתבים הללו ישכנעו את המתפ"ש להמליץ על הסרת האיסור לשיווק תותים מעזה בגדה, אבל יש יסוד להניח שהם יגרמו לכמה טלפונים לצלצל. כהתחלה, זה לא רע בכלל. אל תשכחו, יש עוד ארבעה נמענים בדרך, אז חיזרו לכאן מחר ונמשיך (בפעמים הבאות, אנחנו מבטיחים, אפשר יהיה לשלוח גם אימייל).

המכתב:

לכבוד,
אלוף איתן דנגוט
מתאם פעולות הממשלה בשטחים

שלום רב,

בחודש הקרוב יוכרע האם חקלאים בעזה יוכלו לשווק תותים בגדה המערבית בעונה הקרובה. אם יודיעו להם על הסרת האיסור על כך עד סוף אוגוסט, החקלאים בעזה יספיקו לשתול עוד תותים ולא יפסידו עוד שנה.

אני פונה אליך משום שהגוף שבראשו אתה עומד הצהיר שוב ושוב על מחויבותו לפיתוח כלכלי וליצירת "הבדלה בין האוכלוסייה לגורמי הטרור" ברצועת עזה. לאור העובדה שזו גם המדיניות הרשמית של הממשלה הנוכחית, אני מפציר/ה בך להפעיל את מלוא השפעתך כדי שתתקבל כבר עכשיו החלטה להתיר את שיווק התותים מעזה בגדה בעונה הקרובה. ההחלטה תתרום ליצירת מאות מקומות עבודה חדשים, ולפיתוח הכלכלי ברצועה.

בברכה,
שם:
אימייל:

פורסם בקטגוריה גישה מציגה: תותים במבצע, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

8 תגובות על יום א': שולחים צו גיוס לאלוף

 1. מאת לירון דמיר‏:

  איך אפשר לעשות סלט פירות בלי תותים?

 2. מאת דור‏:

  אי אפשר לשלוח מייל?

 3. מאת נורית טולנאי‏:

  רוצה לשלוח אימייל לאלוף .. המכובד אבל אין כתובת למשלוח או שאינני רואה
  מה עלי לעשות
  תודה,
  נורית

 4. מאת admin‏:

  דור ונורית, אי אפשר לשלוח מייל לאלוף דנגוט מכיוון שהאימיילים של המתפ"ש אינם גלויים. אולם מהיום ובפוסטים הבאים ניתן יהיה לשלוח אימיילים לנמענים.

 5. מאת הדס‏:

  שלחתי

 6. פינגבאק: יום ב’: מתקדמים לעוזרת שר הביטחון | Gaza Gateway | מידע ופרשנות על המעברים

 7. פינגבאק: יום ה’: פונים לבוס | Gaza Gateway | מידע ופרשנות על המעברים

 8. פינגבאק: תותים במבצע: סיכום ותודות | Gaza Gateway | מידע ופרשנות על המעברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *